close

Big Holiday Giveaway. We would like to celebrate 2022 and reward you for being with us. Subscribe here.

LIGS University rozdává studium zdarma!

10. 3. 2020
Štítky

Na LIGS rádi podporujeme vzdělání a dobře odvedenou práci. Proto se pravidelně jako partneři rádi zapojujeme do akcí, které sdílí společné cíle a hodnoty celoživotního vzdělávání, píle a snahy dostat se na vrchol. 

Tyto společné hodnoty nalézáme v soutěžích Asistentka roku a Realiťák roku, jejichž vítězové jsou odměněni studiem MBA na LIGS University v hodnotě 195 000 Kč.

Asistentka Roku

Jedná se o každoroční soutěž, jejíž cílem je zvýšit povědomí o záslužné práci asistentek a asistentů, prezentovat výsledky jejich práce a poukázat na jejich neocenitelný přínos v každé organizaci. Galavečer letošního ročníku, který si LIGS University rozhodně nenechá ujít, proběhne 22. dubna 2020, kde dojde k vyhlášení vítězů a předání cen. 

Můžete si také přečíst rozhovor s minulou výherkyní a naší studentkou Kateřinou Hovadíkovou. 

 

Asistentka roku

 

Realiťák Roku

Koncem ledna také proběhlo Slavnostní vyhlášení 2. ročníku soutěže Realiťák roku na 1. realitním plese v Národním domě na Vinohradech. LIGS University chce bojovat za lepší a transparentnější realitní trhy, proto jsme hrdými podporovateli této soutěže. 

Zároveň si uvědomujeme, že dobrý realitní makléř potřebuje kvalitní vzdělání. Zvlášť po vstupu nového zákona o realitním zprostředkováním. Doplnit si své vzdělání můžou makléři i v naší MBA specializaci Řízení obchodu s realitami.

 

Realiťák roku

 

 

Realiťák roku

Výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročníky s vámi.

MBA

Select your study program:

MBA Program

 

DBA

Choose your field of specialization:

 

MSc

Choose your field of specialization:

 

Ph.D.

Choose your field of specialization: