close

Big Holiday Giveaway. We would like to celebrate 2022 and reward you for being with us. Subscribe here.

LIGS University na konferenci EFPA ČR 2016

29. 9. 2016
Štítky

Minulý týden proběhla V. mezinárodní konference EFPA, na které nechyběla ani naše LIGS University. Na akci v pražském TOP HOTELU se registrovalo 320 účastníků především z oboru finančního poradenství, pro které bylo připraveno 6 tematických bloků s hlavním tématem "Finanční poradenství v regulační revoluci: Jak uspět?".

Na akci v pražském TOP HOTELU se registrovalo 320 účastníků především z oboru finančního poradenství, pro které bylo připraveno 6 tematických bloků s hlavním tématem "Finanční poradenství v regulační revoluci: Jak uspět?".

LIGS University na konferenci zastupovali ředitelka Dagmar Makovská a president Pavel Makovský, který zde představil držitelům certifikátu EFA možnost dalšího vzdělávání v oblasti finančního managementu.

Konference EFPA Konference EFPA

V průběhu se na podiu vystřídali velmi zajímaví řečníci, které zpravidla doplňovala panelová diskuse a dotazy z publika. Konference se věnovala dále tématům jako stav české legislativy, technologické nástroje nebo vývoj distribučního modelu na trhu finančního poradenství. Vystoupil zde i známý ekonom a filosof Tomáš Sedláček, jehož přednáška na téma fungování člověka v budoucnosti (nejen) nás velmi zaujala.

Konference EFPA Konference EFPA

Konference nám poskytla mnoho zajímavých témat a inspirace do budoucna. Jak shrnul Michal Šrubař z EFPA ČR: „Kvalifikace, odbornost a profesionalita je sdílena bez ohledu na příslušnost ke konkrétní společnosti, a to je jasný trend na finančně poradenském trhu.“

Konference EFPA

 

MBA

Select your study program:

MBA Program

 

DBA

Choose your field of specialization:

 

MSc

Choose your field of specialization:

 

Ph.D.

Choose your field of specialization: