LIGS University na konferenci EFPA ČR 2016

9. 29. 2016
Labels

Minulý týden proběhla V. mezinárodní konference EFPA, na které nechyběla ani naše LIGS University. Na akci v pražském TOP HOTELU se registrovalo 320 účastníků především z oboru finančního poradenství, pro které bylo připraveno 6 tematických bloků s hlavním tématem "Finanční poradenství v regulační revoluci: Jak uspět?".

Na akci v pražském TOP HOTELU se registrovalo 320 účastníků především z oboru finančního poradenství, pro které bylo připraveno 6 tematických bloků s hlavním tématem "Finanční poradenství v regulační revoluci: Jak uspět?".

LIGS University na konferenci zastupovali ředitelka Dagmar Makovská a president Pavel Makovský, který zde představil držitelům certifikátu EFA možnost dalšího vzdělávání v oblasti finančního managementu.

Konference EFPA Konference EFPA

V průběhu se na podiu vystřídali velmi zajímaví řečníci, které zpravidla doplňovala panelová diskuse a dotazy z publika. Konference se věnovala dále tématům jako stav české legislativy, technologické nástroje nebo vývoj distribučního modelu na trhu finančního poradenství. Vystoupil zde i známý ekonom a filosof Tomáš Sedláček, jehož přednáška na téma fungování člověka v budoucnosti (nejen) nás velmi zaujala.

Konference EFPA Konference EFPA

Konference nám poskytla mnoho zajímavých témat a inspirace do budoucna. Jak shrnul Michal Šrubař z EFPA ČR: „Kvalifikace, odbornost a profesionalita je sdílena bez ohledu na příslušnost ke konkrétní společnosti, a to je jasný trend na finančně poradenském trhu.“

Konference EFPA

 

Application for study

Interactive online: