close

Big Holiday Giveaway. We would like to celebrate 2022 and reward you for being with us. Subscribe here.

Mgr. Bibiána Bátovská, Ph.D., MBA

Mgr. Bibiána Bátovská, Ph.D., MBA
Mgr. Bibiána Bátovská, Ph.D., MBA
Lektorka pro oblast logistiky

Bibiána Bátovská v současnosti působí jako Interim Manager pro projektové a procesné řízení, lean management, strategický management a neustalé zlepšování. Její hlavní oblasti působení jsou zejména v oblasti automotive, logistiky a retail sektoru.

Bibiána se vnímá jako „Tvůrce změny“.

Jejím životním mottem je myšlenka, která povyšuje známé "Tajemství úspěchu v životě je být připravený na příležitost, která přijde" na její vlastní vidění světa, a to "Tajemství úspěchu je ve schopnosti VYTVÁŘET pozitivní změny."

Bibiána jako change driver získala bohaté zkušenosti z automobilového, logistického a retail sektoru z významných mezinárodních společností. Působila na manažerských postech jako EMEA projektový / EMEA procesní manažer (Manažer neustálého zlepšování), logistický manažer apod. 

Jako Lektorka Logistiky působí už několik let na LIGS University. Je taktéž certifikovanou lektorkou pro metodu Six Sigma (DMAIC)Black Belt v oblasti zlepšovaní procesů.

V rámci svého působení v logistice se mimo jiné specializovala na růst a efektivnost byznysu napříč všemi provozovnami společnosti za pomoci realizace klíčových projektů a workshopů, vytváření kultury neustálého zlepšování jako též identifikací oblastí pro potenciální zlepšení. Předtím nabyla své zkušenosti v retail sektoru na vedoucích manažerských pozicích v několika známých obchodních řetězcích.

Hlavní náplní její práce byla vždy podpora růstu podniku, implementace či podpora strategie podniku a podpora kultury neustálého zlepšovaní. Jako facilitátor workshopů se podílela na implementaci klíčových strategických projektů pro podnik.

Aktivně se účastní odborných konferencí, které jí dávají příležitost setkat se s odborníky a sdílet své zkušenosti.

Bibiána svým empatickým vnímáním pomáhá studentům k odhalení a pojmenovaní jejich skrytého potenciálu, aby mohli efektivně směřovat svůj další akademický a profesní růst

MBA

Select your study program:

MBA Program

 

DBA

Choose your field of specialization:

 

MSc

Choose your field of specialization:

 

Ph.D.

Choose your field of specialization: