close

Big Holiday Giveaway. We would like to celebrate 2022 and reward you for being with us. Subscribe here.

Jan Píbil, PhD, MBA

Jan Píbil, PhD, MBA
Jan Píbil, PhD, MBA
Lektor pro oblast realitních trhů a obchodování s nemovitostmi

Jan Píbil je v současné době spolujednatelem společnosti ComSTAR spol. s r.o. a zastává pozici majitele a ředitele její divize Virtuální realitní kanceláře (VRK), která vznikala od roku 2002. 

V letech 1998 – 2001 studoval Českou zemědělskou universitu. Na této škole si pan Píbil uvědomil, že se jeho životní plán odchyluje od studijní náplně a školu nedokončil. Poté roku 2003 zahájil studium na Vysoké škole ekonomie a managementu a poté studoval na LIGS University program MBA, kterou úspěšně ukončil. V roce 2017 úspěšně zakončil i doktorské studium PhD na téže univerzitě.

Dále absolvoval široké spektrum manažerského odborného vzdělávání formou školení a sleduje nové trendy v podnikání a moderních technologiích.

Jako lektor preferuje při výuce maximální interaktivitu účastníků, kreativitu, aktivní přístup ke studiu, ochotu na sobě pracovat, vzdělávat se a nebát se vyjádřit vlastní názor. Jeho cílem je především vyškolit schopné manažery, předat studentům své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli ihned aplikovat do své praxe a aby získali ucelenou orientaci v dané problematice ne jen v teoretické rovině, ale i v praktické.

Motto:
„Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu.” - Benjamin Barber -
„Život je otázkou priorit." - Jan Píbil -

MBA

Select your study program:

MBA Program

 

DBA

Choose your field of specialization:

 

MSc

Choose your field of specialization:

 

Ph.D.

Choose your field of specialization: