close

Big Holiday Giveaway. We would like to celebrate 2022 and reward you for being with us. Subscribe here.

Mgr. Milan Rataj, Ph.D., MBA

Mgr. Milan Rataj, Ph.D., MBA
Mgr. Milan Rataj, Ph.D., MBA
Lektor pro oblast E-Business

Milan Rataj pracuje jako partner v konzultační společnosti Trade Design, která působí v oblasti HR a marketing consultingu. Zároveň je spoluzakladatelem společnosti Sloneek Europe, která vyvíjí stejnojmenný personální systém.

Marketingu a HR  se věnuje od roku 1999. Od té doby prošel několika agenturami (Médea, Fabrika, Kristián) a od roku 2011 se věnuje konzultantské práci.

Pracoval např. pro značky VGD, Author, Česká Spořitelna, AutoCont, Partners, Česká pojišťovna, Tesco Stores, Primalex, Energizer, Lesy ČR, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo kultury, Ministerstvo životního prostředí, Green Swan Pharmaceutials, stál za zásadní organizační změnou v Technologické agentuře ČR a další.

Je držitelem několika ocenění vč. Hvězdy 3 reklamy, StartUp Awards Slovakia Winner, Pioneers Festival Winner nebo Innovations Contest Winner na CC Expo 2015. 

Milan je místopředsedou a aktivním lektorem České Andragogické společnosti. V roce 2016 byl členem vědecké komise mezinárodní konference Adult education 2017.

Jako lektor preferuje při výuce absolutní převoditelnost do praxe a nadhled nad samospasitelností marketingových teorií.

Motto:
„Non est ad astra mollis e terris via“ - Seneca -
“Hloupost nikdy nespí" - Rataj -

MBA

Select your study program:

MBA Program

 

DBA

Choose your field of specialization:

 

MSc

Choose your field of specialization:

 

Ph.D.

Choose your field of specialization: