close

Big Holiday Giveaway. We would like to celebrate 2022 and reward you for being with us. Subscribe here.

Jiří Štegl, MBA

Jiří Štegl, MBA
Jiří Štegl, MBA
Lektor pro oblast krizového managementu, strategického managementu a managementu

Jiří Štegl pracoval převážnou část svého dosavadního profesního života v oblasti bankovnictví a ve finančním sektoru (ČSOB a. s, UniCredit Bank a.s.) na vrcholových manažerských pozicích (B-1) s odpovědností za řízení obchodní sítě a product segment management.

Má významné zkušenosti a byl zodpovědný na úrovni exekutivního managementu za expanzi bankovních a finančních obchodních sítí, jak interních, tak i externích, analýz
potenciálu trhu, definice obchodních strategií a jejich realizace. Aktivně se také účastnil projektu franchisové sitě UniCredit Banky.

Působil jako lektor týmu společnosti Gradua Cegos v rámci realizace projektů Nová segmentace a Kontakt v KB., působí jako konzultant a lektor v oblasti řízení obchodních sítí, managementu a jeho jednotlivých disciplín. Externě přednáší na LIGS University a FEL-ČVÚT obory management, bankovnictví a finance.

V současné době působí jako poradce ve společnosti Motherboard Consulting for Management and Business Excellence a jako finanční poradce v rámci společnosti Fincentrum a.s.

Jako lektor preferuje při výuce maximální aktivní přístup ke studiu a ochotu na sobě pracovat.

Jeho lektorským cílem je naučit studenty na konkrétních příkladech postupům a předat jim své zkušenosti a znalosti v takové podobě, aby je mohli ihned aplikovat do své praxe.

Motto:
“Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.”
“Všichni jsme poutníky na stejné cestě. Někteří poutníci mají jen lepší mapy.” - 
N.Demille -
“Neúspěch nás učí, že porážka se dá přežít. Neuspět není ostuda. Ostuda je bát se vstát a zkusit to znovu.” - B.Barber -
“Jedinou jistotou je změna.”

MBA

Select your study program:

MBA Program

 

DBA

Choose your field of specialization:

 

MSc

Choose your field of specialization:

 

Ph.D.

Choose your field of specialization: